Topul Luptătorilor

Cei mai sârguincioși cititori, cei mai înfocați luptători pentru dreptate. Merită să fie aplaudați. 🙂

(Atenție – topurile se actualizează la fiecare 24h!)

Poziție Nume Echipa Puncte
1 MatematicianulDestept1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 470
2 NeutrinulAcid1 Liceul Teoretic „L. Rebreanu”, mun. Chişinău V C CHISINAU (CHISINAU) 427
3 AmbitioasaDesteapta99 Gimnaziul „Galata” (gimn.nr.17) Pregătitoare A CHISINAU (CHISINAU) 334
4 AlbinaRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 268
5 CercetatoareaDesteapta16 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 244
6 SpionulAlbastru1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 242
7 AmbitiosulIncet7 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V F SOROCA (SOROCA) 189
8 LuptatorulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Leova II A LEOVA (LEOVA) 137
9 FloareaDesteapta1 Gimnaziul, Lencăuţi V E LENCAUTI (OCNITA) 128
10 AlergatorulRapid6 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 120
11 SpionulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 116
12 AmbitioasaIlogica2 Gimnaziul nr. 53, mun. Chişinău VII A CHISINAU (CHISINAU) 112
13 AfroditaFericita19 Gimnaziul, Grebleşti XII A GREBLESTI (STRASENI) 101
14 PisicaMov1 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V F SOROCA (SOROCA) 100
15 OmulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 97
16 AmbitioasaLiberala4 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat IV A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 95
17 ZambetulDesteapta1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 92
18 DragonulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 86
19 AmbitioasaRapida2 Gimnaziul ”V. Coroban”, s. Camenca VIII L CAMENCA (GLODENI) 84
20 LuptatorulIncet1 Gimnaziul, Grebleşti XII A GREBLESTI (STRASENI) 84
21 AmbitiosulRapid2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 81
22 VulturulRapid10 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 74
23 GimnastaDesteapta10 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 70
24 AmbitioasaDesteapta1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 69
25 DansatoareaPerfecta2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 62
26 AstronomulVesel1 Liceul Teoretic „Ion Creangă”, or. Soroca Pregătitoare A SOROCA (SOROCA) 62
27 ZambitoareaPerfecta2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 62
28 AmbitiosulIncet1 Liceul Teoretic „Miguel de Cervantes Saavedra” II C CHISINAU (CHISINAU) 59
29 FloareaRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat IV A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 53
30 CurajoasaRapida1 Liceul Teoretic „A. Mateevici”, or. Căuşeni VI A CAUSENI (CAUSENI) 52
31 IstoriculDestept12 Gimnaziul Negrea V A NEGREA (HINCESTI) 51
32 VortexAcid4 Homeschooling XII A CHISINAU (CHISINAU) 51
33 AmbitioasaVorbareata3 I.P.Gimnaziul Zahoreni VII C ZAHORENI (ORHEI) 50
34 LuptatorulActiv8 Instituţie Publica Gimnaziul Şerpeni I A SERPENI (ANENII NOI) 49
35 MasinaRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I A FALESTI (FALESTI) 48
36 AmbitioasaRapida97 Liceul Teoretic, Batîr VII A BATIR (CIMISLIA) 42
37 AmbitioasaLinistita15 Homeschooling XII A GHILICENI (TELENESTI) 42
38 LunaDesteapta55 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III M CHISINAU (CHISINAU) 37
39 LeulRapid9 Liceul Teoretic „Ion Creangă”, mun. Chişinău II A CHISINAU (CHISINAU) 36
40 ZambetulActiv1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 36
41 AlergatorulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I C FALESTI (FALESTI) 34
42 ZambetulActiva1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 32
43 AmbitiosulRapid6 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 30
44 AmbitioasaRapida10 Liceul Teoretic „Alexandru Ioan Cuza”, mun. Chişinău IX A CHISINAU (CHISINAU) 29
45 FloareaCredincioasa1 Liceul Teoretic, Sturzovca IX A STURZOVCA (GLODENI) 25
46 MatematicianulActiv10 Liceul Teoretic „Ion Creangă”, mun. Chişinău IV B CHISINAU (CHISINAU) 24
47 AmbitioasaDesteapta3 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 20
48 AmbitioasaPerfecta2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 18
49 ZambetulDestept12 Gimnaziul Albineţul Vechi V A ALBINETUL VECHI (FALESTI) 5
50 CupidonAberant3 Instituția Publică Liceul Teoretic "Ioan Sârbu" VII Z IGNATEI (REZINA) 5
51 RazboinicaAlba2 Liceul Teoretic "Olymp", Costeşti VI A COSTESTI (IALOVENI) 5
52 ZambetulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 5
53 AmbitiosulDestept7 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 5
54 GeografulActiv15 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V F SOROCA (SOROCA) 5
55 PozitronulDestept15 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V F SOROCA (SOROCA) 5
56 IstoriculGragologic16 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V F SOROCA (SOROCA) 5
57 AlbinaRapid2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 5
58 AmbitioasaInceata3 I.P.Gimnaziul Zahoreni VIII A ZAHORENI (ORHEI) 5
59 SpioanaRapida11 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V S SOROCA (SOROCA) 5
60 CopilaVorbareata13 I.P.Gimnaziul Zahoreni VII A ZAHORENI (ORHEI) 5
61 AmbitiosulIncet3 Gimnaziul, Susleni III A SUSLENI (ORHEI) 5
62 AmbitioasaRapida67 IP Gimnaziul „Alexandru cel Bun”, Vărzăreşti III A VARZARESTI (NISPORENI) 5
63 AmbitiosulRapid10 Liceul Teoretic „Spiru Haret”, mun. Chişinău IX A CHISINAU (CHISINAU) 5
64 FloareaMagica1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” I B CHISINAU (CHISINAU) 5
65 FloareaInceata10 Instituţia Publică Gimnaziu Caplani IV X CAPLANI (STEFAN VODA) 5
66 AmbitiosulRapid15 Homeschooling X A BIRUINTA (SINGEREI) 5
67 AmbitioasaIdealista11 Liceul Teoretic „Mihai Eminescu”, or. Străşeni XII A STRASENI (STRASENI) 5
68 AmbitiosulRapida3 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat IV A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 5
69 AmbitioasaIncet2 Liceul Teoretic „M. Eminescu” IX W BALTI (BALTI) 5
70 UmbraAccelerat98 Liceul Teoretic, "Eugen Coşeriu", s.Catranîc VI A CATRANIC (FALESTI) 5
71 RazboiniculLaborios77 Liceul Teoretic „Mihail Kogălniceanu” V F CHISINAU (CHISINAU) 5
72 FloareaAlbastra1 Gimnaziul, Işcălău VI B ISCALAU (FALESTI) 5
73 AmbitioasaIncet1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Leova X A LEOVA (LEOVA) 5
74 ZambetulDesteapta12 Liceul Teoretic, "Eugen Coşeriu", s.Catranîc VI A CATRANIC (FALESTI) 5
75 FloareaRapida10 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat IV A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 5
76 AlergatorulRapid12 Liceul Teoretic, "Eugen Coşeriu", s.Catranîc VI F CATRANIC (FALESTI) 5
77 MatematicianaRapida12 Liceul Teoretic, "Eugen Coşeriu", s.Catranîc VI A CATRANIC (FALESTI) 5
78 SpionulRapid20 Şcoala primară nr. 83 „G. Vieru”,, mun. Chişinău III A CHISINAU (CHISINAU) 5
79 CactusulManiac3 Liceul Teoretic, "Eugen Coşeriu", s.Catranîc VI G CATRANIC (FALESTI) 5
80 AmbitioasaVorbareata20 Liceul Teoretic, Măgdăceşti IX M MAGDACESTI (CRIULENI) 5
81 OmulDestept5 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 5
82 CactusulFericit1 Homeschooling IX A CHISINAU (CHISINAU) 5
83 HackeritaSuper-Smechera1 Liceul Teoretic Zîmbreni V N ZIMBRENI (IALOVENI) 5
84 AlbinaDesteapta3 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 5
85 OmulNebuna14 Liceul Teoretic „Hyperion”, or. Durleşti VII C DURLESTI (CHISINAU) 5
86 BioloagaActiva12 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 5
87 OmulDestept13 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 5
88 ZambetulPerfecta10 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 5
89 ZambetulAbstract5 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 5
90 GamerulAccelerata23 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 5
91 AlergatorulRapid16 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 5
92 AmbitiosulRapid5 Liceul Teoretic „Dante Alighieri”, mun. Chişinău VI C CHISINAU (CHISINAU) 5
93 PiatraRapida1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 5
94 BioloagaVesela3 Homeschooling IX M CIUCIULENI (HINCESTI) 5
95 SarpeleDestept16 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” VIII A CHISINAU (CHISINAU) 5
96 BioloagaDesteapta3 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat IV A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 5
97 AmbitiosulDestept16 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” VIII A CHISINAU (CHISINAU) 5
98 PuiulDesteapta16 Gimnaziul nr. 16, s. Sadovoe Pregătitoare A SADOVOE (BALTI) 5
99 CactusulDestept15 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” VIII A CHISINAU (CHISINAU) 5
100 LuptatorulRapid3 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” I C CHISINAU (CHISINAU) 5

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO
Total time: 0.65533709526062 s