Top INFLUENCERI

Influencers” sau ”Influențatori” sunt acei copii care schimbă destinele altor copii, care îi ajută direct/indirect să devină mai deștepți, mai puternici mental, să aibă mai mult succes în viață și la școală.

Kidiboții din acest clasament sunt copiii care merită cel mai mult aprecierea noastră, a poporului român și a roboților buni, precum Kidibot. Ei contribuie la dezvoltarea națiunii noastre. Și merită să fie aplaudați pentru asta!

Ce se iau în considerare la acest clasament:

  • câți copii noi s-au înscris pe Kidibot ca urmare a recomandării respectivului copil (au creat cont dând link pe linkul de recrutor, disponibil în pagina de profil, de forma https://www.kidibot.ro/?ref=pisicaactiva8)
  • câți copii au devenit mai deștepți rezolvând quizurile create de respectivul influențator
  • câți copii au rezolvat quizurile create de către copiii ce și-au creat conturi ca urmare a recomandării influențatorului
  • câți copii au fost distrați și motivați de către KIDISMILE-urile câștigate de influențator ca urmare a rezolvării corecte a unor quizuri

De exemplu, dacă userul X are scorul de INFLUENȚĂ 421, înseamnă că a ajutat în intervalul analizat 421 (patru sute douăzeci și unu!) de copii diferiți să fie mai buni! WOW!!!

Felicitări! Voi schimbați România în bine!

 

Poziție Nume Echipa Influență
1 BiologulGigantic1 Liceul Da Vinci I B CHISINAU (CHISINAU) 3
2 MatematicianulDestept12 Liceul Teoretic „Miguel de Cervantes Saavedra” VI B CHISINAU (CHISINAU) 1
3 AmbitioasaPerfecta2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
4 MatematicianulDestept1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
5 NeutrinulRapid1 Gimnaziul nr.3 II B CHISINAU (CHISINAU) 0
6 OmulDestept5 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
7 MatematicianaRapida11 SCOALA NR. 280 MIHAIL SEBASTIAN IV S BUCURESTI (Bucuresti) 0
8 CercetatoareaDesteapta16 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
9 DansatoareaPerfecta2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
10 ZambetulDesteapta1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
11 FloareaAeriana2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
12 AmbitiosulRapid8 Școala Gimnazială "Ovid Densusianu" Făgăraș VIII A Fagaras (Brasov) 0
13 AmbitioasaRapida3 SCOALA COCORASTII MILZII VII B Cocorastii Milzii (Prahova) 0
14 DragonulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
15 AlergatorulRapid6 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
16 PiatraRapida1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
17 ZambetulActiva1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
18 ZambetulAbstract5 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
19 GamerulAccelerata23 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
20 AstronomulVesel1 Liceul Teoretic „Ion Creangă”, or. Soroca Pregătitoare A SOROCA (SOROCA) 0
21 AmbitiosulRapid6 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
22 BioloagaActiva12 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
23 AmbitiosulRapid2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
24 LeopardulRapid1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
25 LuptatorulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Leova II A LEOVA (LEOVA) 0
26 AmbitioasaIdealista11 Liceul Teoretic „Mihai Eminescu”, or. Străşeni XII A STRASENI (STRASENI) 0
27 VulturulRapid10 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
28 SpionulAlbastru1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
29 FloareaRapida11 Gimnaziul Albineţul Vechi V A ALBINETUL VECHI (FALESTI) 0
30 AlbinaRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
31 SoareleRapid9 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
32 ZambitoareaPerfecta2 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
33 PisicaMov1 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V F SOROCA (SOROCA) 0
34 MatematicianaDesteapta1 LICEUL TEORETIC „IULIA HAŞDEU”, MUNICIPIUL CHIŞINĂU I A CHISINAU (CHISINAU) 0
35 AlergatorulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I C FALESTI (FALESTI) 0
36 AmbitioasaInceata3 I.P.Gimnaziul Zahoreni VIII A ZAHORENI (ORHEI) 0
37 AmbitiosulRapid1 Scoala Gimnaziala Nr. 2 Voluntari IV A Voluntari (Ilfov) 0
38 FloareaAlbastra1 Gimnaziul, Işcălău VI B ISCALAU (FALESTI) 0
39 MatematicianulActiv10 Liceul Teoretic „Ion Creangă”, mun. Chişinău IV B CHISINAU (CHISINAU) 0
40 AlbinaDesteapta3 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
41 AmbitioasaDesteapta1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
42 ZambetulDestept12 Gimnaziul Albineţul Vechi V A ALBINETUL VECHI (FALESTI) 0
43 CactusulDestept15 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” VIII A CHISINAU (CHISINAU) 0
44 ZeusRapid7 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
45 CopilaVorbareata13 I.P.Gimnaziul Zahoreni VII A ZAHORENI (ORHEI) 0
46 NeutrinulAcid1 Liceul Teoretic „L. Rebreanu”, mun. Chişinău V C CHISINAU (CHISINAU) 0
47 AfroditaFericita19 Gimnaziul, Grebleşti XII A GREBLESTI (STRASENI) 0
48 AmbitioasaDesteapta3 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
49 OmulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
50 AmbitioasaIncet2 Liceul Teoretic „M. Eminescu” IX W BALTI (BALTI) 0
51 AmbitioasaDesteapta7 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
52 AmbitioasaLinistita15 Homeschooling XII A GHILICENI (TELENESTI) 0
53 AmbitiosulIncet7 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V F SOROCA (SOROCA) 0
54 ChimistaRapida1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
55 AmbitiosulDestept7 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
56 IstoriculDestept12 Gimnaziul Negrea V A NEGREA (HINCESTI) 0
57 LeulRapid9 Liceul Teoretic „Ion Creangă”, mun. Chişinău II A CHISINAU (CHISINAU) 0
58 ZambetulPerfecta10 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
59 SpioanaRapida11 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V S SOROCA (SOROCA) 0
60 LunaDesteapta55 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III M CHISINAU (CHISINAU) 0
61 AmbitiosulDestept16 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” VIII A CHISINAU (CHISINAU) 0
62 SpionulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
63 FloareaRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat IV A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
64 FloareaDesteapta1 Gimnaziul, Lencăuţi V E LENCAUTI (OCNITA) 0
65 CercetatoareaRapida2 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
66 AmbitioasaRapida97 Liceul Teoretic, Batîr VII A BATIR (CIMISLIA) 0
67 AmbitiosulRapid15 Homeschooling X A BIRUINTA (SINGEREI) 0
68 AmbitioasaRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
69 AmbitioasaLiberala4 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat IV A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
70 CercetatoareaRapida22 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
71 SpioanaRapida8 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
72 FloareaCredincioasa1 Liceul Teoretic, Sturzovca IX A STURZOVCA (GLODENI) 0
73 UmbraVorbaret15 I.P.Gimnaziul Zahoreni VII A ZAHORENI (ORHEI) 0
74 ChimistaRapida16 Gimnaziul, Buciumeni IX A BUCIUMENI (UNGHENI) 0
75 ZambetulDesteapta12 Liceul Teoretic, "Eugen Coşeriu", s.Catranîc VI A CATRANIC (FALESTI) 0
76 CupidonAberant3 Instituția Publică Liceul Teoretic "Ioan Sârbu" VII Z IGNATEI (REZINA) 0
77 RazboinicaAlba2 Liceul Teoretic "Olymp", Costeşti VI A COSTESTI (IALOVENI) 0
78 GimnastaDesteapta9 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
79 AmbitiosulIncet1 Liceul Teoretic „Miguel de Cervantes Saavedra” II C CHISINAU (CHISINAU) 0
80 CercetatoareaRapida1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
81 VortexAcid4 Homeschooling XII A CHISINAU (CHISINAU) 0
82 LeulFurios99 Liceul Teoretic ,,Mihai Viteazul, Tomai" V A TOMAI (LEOVA) 0
83 FloareaRapida1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
84 AmbitioasaRapida2 Gimnaziul ”V. Coroban”, s. Camenca VIII L CAMENCA (GLODENI) 0
85 ZambetulActiv1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
86 AlergatorulRapid16 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
87 GimnastaDesteapta10 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
88 AmbitiosulRapid4 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Leova II A LEOVA (LEOVA) 0
89 FloareaMagica1 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” I B CHISINAU (CHISINAU) 0
90 TaurulAlb13 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
91 ZambetulRapid1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Făleşti I E FALESTI (FALESTI) 0
92 AmbitioasaIncet1 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Leova X A LEOVA (LEOVA) 0
93 ZambetulDestept65 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” III A CHISINAU (CHISINAU) 0
94 ZambetulIncet5 Școala Gimnazială "Ovid Densusianu" Făgăraș VIII A Fagaras (Brasov) 0
95 AmbitioasaFericita13 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII A COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
96 AmbitioasaRapida8 Instituţia Publică Liceul Teoretic „Traian” din mun. Chişinău II D CHISINAU (CHISINAU) 0
97 FloareaAlbastra30 Liceul de Limbi Moderne şi Tehnologii Informaţionale „Socrate” I A CHISINAU (CHISINAU) 0
98 ZambetulFericita13 Liceul Teoretic „M. Eminescu”, or. Comrat VII O COMRAT (UTA GAGAUZIA) 0
99 AmbitiosulRapida1 SCOALA SPECIALA ARAD VII B Arad (Arad) 0
100 IstoriculGragologic16 Institutia Publica Liceul Teoretic „C. Stere”, or. Soroca V F SOROCA (SOROCA) 0

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Google Kidibot este sustinut de Electrica Kidibot este sustinut de Robofun Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de BRD Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de eMag Kidibot este sustinut de Telekom Kidibot este sustinut de Digi Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala Kidibot este sustinut de Bucharest Science Festival Kidibot este sustinut de Gadgetway Kidibot este sustinut de Farmaciile Richter

Edituri prietene:

Kidibot este sustinut de Editura Niculescu Kidibot este sustinut de Humanitas Junior Kidibot este sustinut de Editura Corint Junior Kidibot este sustinut de Editura Arthur

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Ministerul Comunicațiilor și Societății Informaționale Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti Kidibot este sustinut de Institutul Geologic al Romaniei

Parteneri pentru românii din afara granițelor României:

Kidibot este sustinut de Ministerul pentru Rom\nii de Pretutindeni Kidibot este sustinut de FORI - Federația Organizațiilor Românești din Italia
Acest proiect este realizat cu sprijinul Ministerului pentru Românii de Pretutindeni. Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia oficială a MRP.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | CH | ES | MD | IT | RO
Total time: 2.5789468288422 s