Esti curios?

7 puncte bonus
0 rezolvări
Engleză

REZOLVA!!!

🙂

Duo Bro conceived a plan to paralyze all education in the country. They will throw with giant space rocks towards all the schools. It will be a disaster. Victimes, chaos. You have to stop them. Good luck!

Great! To see your results, you must create your Kidibot FREE account (or login here ). This way, you’ll not loose the points you won for this quiz.

Exemple de întrebări din quizul "Esti curios?"

  • Dark-Netizen a visat de 300 de ori ca locuia intr-o casuta pe varful unui vulcan activ. Acestea au fost vise frumoase. Dar Dark-Netizen a mai visat si ca era cel mai bun prieten al Crocobetilor de 500 de ori. Acestea au fost vise urate. Cate vise a avut Dark-Netizen si frumoase si urate?
  • 3000 de copii au reusit sa-l hiptnotizeze pe Doua-Cucuie, dar cu 500 mai putini nu au reusit. Cati copii au incercat sa-l hiptnotizeze pe Doua-Cucuie?
  • Nokko a trimis mesaje peste tot prin capitala Maltei. In ce oras a trimis Nokko mesaje?

Crezi că poți face un quiz mai bun decât Esti curios??

Click aici
Probleme cu Esti curios?? Raportează!

Partener Principal:

Kidibot caută partener principal!

Susținători activi:

Kidibot este sustinut de OMV Petrom Kidibot este sustinut de Țara lui Andrei Kidibot este sustinut de Robofun
Kidibot este sustinut de Interbrand Kidibot este sustinut de Zooku Kidibot este sustinut de Societatea Muzicala

Parteneri educaționali:

Kidibot este sustinut de Știință și Tehnică Kidibot este sustinut de Raiffeisen Bank Kidibot este sustinut de Astroclubul Bucuresti

Finanțator:

Kidibot este sustinut de 
Departamentul pentru Relația cu Republica Moldova

Proiectul Clubul Kidibot AI - Folosim Inteligența Artificială să învățăm Limba Română este finanțat de Departamentul pentru Relația cu Republica Moldova. www.drrm.gov.ro.
Conţinutul acestui site nu reprezintă poziţia
oficială a Departamentului pentru Relația cu Republica Moldova
.

KIDIBOT în lume:

USA | UK | CA | IT | RO
Total time: 1.0570890903473 s